O NÁS
Úvodem..

Projekt ElektroGARÁŽ byl založen v roce 2009. Jeho prvním členem a zároveň zakladatelem je Jan Veber. Nyní, po třech letech se dalším členem projektu stává Jaroslav Marek se svým servisem ve Vitějovicích. Tím se vznikla dvě pracoviště (viz. kontakty) s širokým záběrem typů oprav.  Od servisu a plnění klimatizací, přes opravy startérů a alternátorů , autoelektriku i běžné mechanické práce,  po vypínání imobilizérů, zjišťování PIN kódů, programování klíčů, nastavování kilometrů,  odblokování autorádií , reaktivacu airbagů, opravy,  programování  a konfigurování řídících jednotek, odstranění FAP/DPF filtrů, EGR/AGR ventilů... je toho mnoho;-)

Smyslem tohoto projektu je pomoci běžným lidem vymanit se ze závislosti na autorizovaných servisech a dealerech při běžných i složitých a drahých opravách Automobilů a motocyklů, zejména v oblasti autoelektroniky. Proto nabízíme za přijatelné ceny běžné i velice speciální práce (viz. ceník). Také byl založen E-shop se speciálními pro kolegy v oboru, který se bude dále rozšiřovat.

Oblast auto-elektroniky je velice složitá a komplikovaná záležitost. Proto neustále pracujeme na řešení nových, ještě neřešených problémů. Proto se neustále dovybavujeme novým diagnostickým a servisním zařízením. Nebojte se nás kontaktovat i v případě beznaděje..